דף הבית > אודותיי > תלמידים משתפים
 טלי ברכר פברואר 2012
שיעורי היוגה- הם כל כך משמעותיים בשבילי שקשה לי למצוא את המילים המדוייקות. השיעורים נפלאים, מרגישים לי בריא לגוף ולנפש. בדיוק במינון הקושי הנכון. 
נושאי השיחה שאת מעלה, מעוררי מחשבה ובהחלט הניעו אותי לעשייה שהייתי צריכה את הדחיפה הזו עבורה ( כגון, הדולה, הפיזיותרפיסטית ובכלל פרופורציה ורוגע ).
מפגשי היוגה להריון היו שדרוג מהותי מאוד עבורי לשיעורים שהיו נפלאים עוד קודם. אני חושבת שהמקום השבטי והתומך שנוצר ע"י הכרות  בן הבנות היה מופלא ורב עוצמה.
העצמה שהצלחת להעביר לגבי תקופת ההריון והלידה, והדגש הרב על השלמה נינוחה וקבלה של מציאות שהיא שונה מהמתוכנן, סייעו לי מאוד מאוד. וכאן, אוכל לכתוב ספר שלם, אבל אחסוך ממך...


שרה גברא מנהלת כח אדם "המשקם" חולון - קיץ 2009
ברצוני לחלוק חוויות ותחושות בעקבות התרגולים ביוגה, ההנחייה של קארין היא חקירה מעמיקה באופן בהיר ומדוייק, הפותחת דלת פנימה, לחיבור אמיתי לגוף לנפש ולתודעה, ומחזקת את הקשר בינהם.
ההתמקדות בנשימה, הרפייה, תנועה, הקשבה, גורמת לי להתפרקות הגוף, לריפיון מענג הנובע מהתרגולים ויוצר אצלי זרימה אנרגטית בכל חלקי גופי ובמקומות החבויים ביותר שפתאם אני ערה לקיומם.
לכל שיעור השפעות שונותכמו תחושת קלילות, כובד, עצב, ויש פעמים שאני חשה שהגוף שלי פשוט שמח, עם הזמן זה מעצים את הבטחון העצמי הפנימי שלי.
אני יותר קשובה, יותר מדוייקת לרצונותי ודרכיי ובעיקר יותר רגועה ומפוקסת, בעיקר במקום עבודתי שהיא ניהול אנשים....


שרה ושמואל עידה - פברואר 2010- יוגה לכבדי ראייה ועיוורים
זה כשנה וחצי שאנו מתרגלים שעורי יוגה בהנחייתך, ועדיין הקסם נמשך. כי כל שעור הוא הרפתקה, מסע גילויים ותובנות. כי בזמן התירגול וההקשבה למסרים שאת מעבירה אנו מודעים למצב הגוף ולשינויים שמתרחשים בו בזמן העבודה. 
עם הזמן רכשנו גם תובנות שהם מעבר לתועלת הפרקטית של תפקוד הגוף. למדנו לדוגמא: שלנשימה טובה יש משמעות של שיפור איכות החיים בכך שאנו מכניסים מה שיותר אויר הנחוץ לנו והוצאה מקסימלית של פסולת מיותרת ומזיקה. למדנו גם שאפשר למצוא נוחות בתוך הקושי,  בזמן עשיית תרגיל מסוים, תובנה שאפשר להשליך ממנה גם לגבי התמודדות עם קושי שאנו נתקלים בו בחיים. תובנות אלה ועוד רבות אחרות מלוות אותנו גם בחיי היום יום ובמצבים שונים שאנו נתקלים בהם.
כל זה מתאפשר בזכות האוירה החמה והנעימה שאת יוצרת בזמן השעור, שיש לך בו נוכחות מלאה, המאפשרת לך לקלוט את כל המתרחש, ולהקפיד על הביצוע הנכון של התרגילים, תודה.

נטלי צעירי רכזת הגיל הרך מרכז קליין - יוני 2010 - סדנת יוגה הריון
תודה על מתנה נפלאה להריון שלי. חבל שלא גיליתי את היוגה להריון, כבר בהריון הראשון, אך גם בהריון השלישי,הייתה זו חוויה נפלאה.
מעבר להרפייה, תרגול תנועות ונשימה, היתה זאת סדנא עם ערך מוסף עבורי, כולל טיפים מאנשי מקצוע: תזונה, דולה, שיקום רצפת האגן, בייבי יוגה, הכנת תוכנית לידה וכד'.
המעגל שיצרת הוא סוג של העצמה נשית, כשכל אחת שיתפה בתחושות ובמחשבות, בתקופה מופלאה זו, הרגשתי שזוהי הכנה אמיתית ללידה
ולסיום את מורה נפלאה, מקצועית שמאמינה ומיישמת את היוגה כדרך חיים, ורואה שליחות בעבודתך עם נשים בכלל, תודה, אחותך.

ניצן מאי 2010 - סדנת יוגה במנזר האחיות מציון עין כרם "להתחבר לפריחה בטבע ובתוך עצמי"

קארין יקרה,עוד לא סיימתי את תהליך העיכול של סוף השבוע שהיה,
אבל אני רוצה להודות לך מעומק הלב על כל מה שהענקת לי בשעורי יוגה.
אני חושבת שיש לך יכולת מדהימה להעניק לאנשים ולאפשר להם לגדול.
בתהליך העיכול הבנתי שזה היה כל כך חזק לכל כך הרבה נשים כי, את פונה למגוון רחב של רבדים ביוגה - מהפיזי-התרגילים עצמם, ללוגי-ההסבר מה זה עושה לכל חלק בגוף, ועד ממדים מופשטים יותר- של תהליכים וזמן ועד לגמרי רוחני - מטאפיזי - מהויות של נפש ואנרגיות
וכל זה עם נתינת חופש בחירה לכל אחת למה שהיא רוצה לקחת (מתוך הבנה שכל אחת יודעת בתוכה למה היא זקוקה)
מאחר וכל אחד מסוגל להבין דברים ברמת הבשלות האישית שלו- את מאפשרת למגוון רחב של נשים צמיחה אישית.
היה 10 מכל הבחינות.
אני עוד ב-"וואוו"
היה נפלא!!!!!!!!!!!!!
אוהבת, ניצן
 

מרכז ויצו חולון - המרכז למשפחות חד הוריות שרוון אקשטיין, מנהלת המרכז, יוני 2006
ברצוננו להודות לך מקרב לב, על יוזמתך בפיתוח סדנת ויני-יוגה לנשים בהתנדבות, והעברתה במרכז למשפחות חד הוריות בחולון.
לסדנת יוגה נשית חשיבות רבה, במיוחד בקרב הנשים החד הוריות, אשר נמצאות לרוב במתחים בחיי היומיום, וזקוקות למעט רוגע וזמן איכות לעצמן.
אנו מעריכים את יוזמתך לתכנון ופתוח סדנאות מסוג זה, ותרומתך בחשיפת הנושא לנשים. אנו מוקירים את נכונותך לבוא ולתרום מהידע שלך לנשים, המחשבה והזמן שהשקעת במיוחד לנושא זה. 


לורה ריבין עוסקת בפעילות התנדבותית מזה שנים במועדון העיוורים בחולון
אני חולת סרטן כבר שנה וחצי, כשהתחלתי לעשות טיפולים כימותרפיים,הייתי במצב ירוד נפשית ופיסית.
למזלי פגשתי את קארין, במהלך סדנת יוגה ונשימה במועדון לעיוורים בחולון. הבנתי מהר מאוד שזה מה שאני צריכה לנפש ולגוף.
הגישה האישית של קארין, עזרה לי להקל על תופעות הלוואי של הכימותרפיה.
 כשהגעתי אליה כול פרקי גופי היו  רדומים, והיא  הצליחה  להביא אותי למצב יציב. יכולתי להמשיך בחיים היומיומיים, אפילו היא הציעה לי להשתלב בקבוצה, הסכמתי אך לא וויתרתי על השיעורים  הפרטיים  שמביאים לי המון  אנרגיה חיובית.

אורית ורד-כהן  
 

קלינאית תקשורת (סטודיו ADIYOGA  יולי 2008) - יוגה הריון
שמי אורית ורד-כהן והשתתפתי בקורס יוגה לנשים בהריון בסטודיו שלך.
לפני כחודשיים ילדתי את בני הבכור, יהונתן המתוק.
אני רוצה לשבח את קארין המדריכה המקסימה שבמקצועיות, נעימות ואמפתיה רבה הפכה את השיעורים להרבה יותר משיעור יוגה, הם היו חוויה מרגיעה ומרעננת שחיכיתי לה כל השבוע!

גילת סגל
מנחת סדנאות נשים
באוירה נעימה וביתית אנו נפגשות לתרגול יוגה נשית.  קארין פותחת את הדלת בחיוך, מתעניינת לשלומה של כל אחת ואחת, ובתשע אנחנו מתחילות בתרגול. כמנחת סדנאות נשים התחברתי לדרך עבודתה של קארין. לתרגול  מתוך הקשבה לגוף הנשי ולאכויותיו, לתשומת לב אל הנשימה מתוך חיבור לאברים הנשיים, ובנוסף לזה, למה שהיא מביאה עמה באופן טבעי וכן-את אופיה השופע חום ואהבת אדם ,שיוצר מקום נעים להיות ולתרגל בו. 
  יוגה נשית  
  בריאות האישה  
  יוגה ככלי טיפולי  
  טרום גיל מעבר ויוגה  
  יוגה לגיל מעבר
  יוגה לנשים בהריון
  סדנאות יוגה
  תרומה לקהילה  
  חדר קריאה
  גלרית תמונות  
חדשות

פותח ע"י סופטמדיה בניית אתרים